Teenused

Eramaja võtmed-kätte lahendus

Ehitame sulle kodu, pakkudes võtmed-kätte lahendust. Kõik ehituse etapid teostab meie ettevõte, alustades ehitusloa taotlusest kuni maja lõpuni ehitamiseni. Ideest teostuseni – võid tulla meie juurde konsultatsioonile ka ainult ideega, me aitame rajada sulle kodu alustades projekteerimisest. Kanname hoolt kogu dokumentatsiooni eest kuni kasutusloani saamiseni.

Peatöövõtt

Ehitame peatöövõtu korras vajaliku hoone. Suudame rajada tööstushooneid, kaubanduspindasi, kortermaju, paarismaju, ridaelamuid, eramaju jne.

Kortermajade renoveerimine

Oleme viimastel aastatel võtnud enda kanda ka kortermajade renoveerimised. Uue ilme on saanud mitmed hooned Tallinnas ja Tartus. Oleme usaldusväärseks partneriks korteriühistutele, aitame koostada vajaliku dokumentatsiooni, mis aitaks saada ühistul laenu või toetust maja renoveerimisel.

Arendus

Ettevõtte missioon on tulevatel aastatel tegeleda kinnisvaraarendusega, et rajatada uusi kodusid inimestele üle Eesti. Otsime pidevalt uusi võimalusi ja asukohti kinnistute soetamiseks, kuhu on võimalik arendada inimestele uusi ning hubaseid kodusid.

Üldehitus ja alltöövõtt

Väärtustame pikaaegseid partnerlussuhteid oma koostööpartnerite kui ka uute ettevõtetega. Pakume alltöövõtuna üldehitusteenuseid, alates vundamendi ehitusest kuni viimistlustöödeni. Sinna hulka kuuluvad ka keerulisemad tööd nagu betoonitööd, puussepatööd, katusetööd, elementide paigaldus (puit-, betoon-, teraselemendid), müüriladumine, vaheseinade ehitus, põrandakatete paigaldus, viimistlustööd jne. Kodukambri gruppi kuuluvate ettevõtetega, pakume teenuseid ka Skandinaavias ja Islandil.

Projektijuhtimine

Projektijuhtimise teenus - näiteks arendaja juhib ise ehitusprotsessi, ilma peatöövõtja palkamiseta. Oleme strateegiline partner arendajale, juhtides ehitusprotsessi ja eelarvet. Samuti eramaja ehituse puhul kui olete valinud maja ehitamiseks ehitusfirma, kuid soovite kolmandat osapoolt ehitust ning selle eelarvet juhtima, siis siin saame olla teile abiks.